כדבר League of Legends Game Logo 85x85לא שונה מהקורה בעולם, גם קהילת League of Legend בישראל נחשבת לגדולה והפעילה ביותר מבין קהילות הספורט האלקטרוני, עם פעילות ענפה במהלך השנה.
גולת הכותרת היא כמובן אליפות ישראל עליה טרם פורסמו פרטים אך בכל זאת שוחחנו עם מקור המקורב להנהלת הארגון אשר מסר לנו מספר פרטים.

 

את אליפות ישראל הראשונה ערכו קהילת LoL ישראל במסגרת פסטיבל המשחקים בהוד השרון ב- 2012 בטורניר לעד 16 קבוצות.
בשנה שלאחר מכן כבר השתתפו 128 קבוצות והקבוצה המנצחת זכתה לטוס לטורניר בינלאומי ברומניה כנציגת ישראל.
ב - 2014 שוב השתתפו 128 קבוצות וסך הפרסים שבר שיאים בהגיעו ל - 7,300 ש"ח בחסות מחברת AOC העולמית.

השנה הפרטים טרם פורסמו (הודעה רשמית תצא רק לקראת סוף החודש) אך כבר הועלה עמוד הרומז על העומד לבוא (לחצו כאן) ואף סרטון טיזר קצר.

 lol 2015 israel champ

 המקור איתו שוחחנו אומר כי מדובר באירוע הגדול ביותר שנערך אי פעם בישראל הן מבחינת גדולו והן מבחינת הפרסים שיוצעו למשתתפים וכי הוא ייערך לקראת סוף חודש אוגוסט.
לדברי אותו מקור:
"עידו (Winzard) חזר מה-IESF עם תוכנית עבודה. יש הרבה ציפיות. לא ממש מותר לנו לדבר על זה עד ההכרזה הרשמית בסוף החודש, אבל כל ההפקה של האירוע הזה תהיה משהו שלא ראו אף פעם בגיימינג הישראלי"
העמותה לגיימינג תחרותי תהיה שותפה לאירוע וכבר עלה שם של אחד הספונסרים והמדובר הוא בחברת AOC העולמית שגם הפעם תיתן את חסותה לאירוע. ישנם גם ספונסרים נוספים שטרם נמסרו לנו.

הטורניר ברובו יהיה אונליין עד לשלב הגמר שייערך באירוע.

הצופים שיגיעו יוכלו כמובן מצפייה במשחקי הגמר, יהיו דוכנים של נותני החסויות ונאמר לנו שיהיו הנחות למוצרים בסדר גודל שינתן רק באירוע עצמו תערך תחרות Cosplay ועוד.

כאמור אין לנו פרטים נוספים כרגע עד להכרזה הרשמית לקראת סוף החודש אך ננסה להביא פרטים נוספים בהמשך.

על מנת להגיב עליך להיות רשום באתר.