עוד כתבות מעניינות

stormakersלאחר שנים רבות בהן לא היה ארגון ספורט אלקטרוני פעיל אלא רק מספר קבוצות עצמאיות ושחקנים בודדים במשחקים השונים, השבוע נפתח ארגון חדש בישראל העונה לשם Stormakers שאף גייס כבר לשורותיו את מי שנחשבת לקבוצה הטובה בארץ ב - CS:GO.

 

מאז ארגון eSrael שפעל בארץ עד לפני מספר שנים וגייס קבוצות בארץ ובחו"ל, שלח קבוצות לטורנירים כמו CPL ומשחקי קופנהגן, לא ראינו ארגון ספורט אלקטרוני פעיל בישראל. דבר הבשבוע הקרוב עם הפתיחה הרשמית של Stormakers

הארגון, אותו הקימו תום "sepa" דדון, אביאל "avihell" דויט ושון "lokini" דדון, מחזיק בקבוצת CS:GO עם שחקני קבוצת Equinox לשעבר, הנחשבים לטובים ביותר בישראל, ומנהליו מתכוונים בעתיד להוסיף קבוצות במשחקים נוספים. הפתיחה הרשמית של הארגון תהיה ביום ראשון הקרוב.

תום "sepa" דדון, אחד ממנהלי ומייסדי הארגון:
"ארגון Stormakers הוקם על מנת לספק מקום תמיכה וקידום לשחקנים מקצועיים בארץ. בחודשים הקרובים מתכננים לצרף גם קבוצת League of Legends מהטופ הישראלי. הארגון מחפש להעניק פתרון לשחקנים על מנת לתת להם חוויות משחק מקסימלית ומקצועיות ברמה בינלאומית. אנו סבורים שארגון מהסוג הזה יעניק דחיפה רצינית מאוד לקהילת הגיימינג הישראלית ויבצע שינוי משמעותי בנושא".

ש: למה לפתוח ארגון כזה בישראל כשאין למעשה באמת קהילה מקצועית פעילה למעט טורנירים קטנים של 2-3 קבוצות?
ת: אנחנו שואפים לשחק בטורנירים בחו"ל. עם יציאת המשחק CSGO הרבה יותר קל לשחק מול אירופה, מה שהיה קשה מאוד לעשות ב-1.6 ולשם אנחנו מכוונים, במקביל להשתלבות בטורנירים מקצועיים שיש כרגע בארץ.

ש: לקבוצה כרגע יש רק נסיון בינלאומי במסגרת הליגה הבינונית ב - ESEA (ליגת ESEA main). אתה חושב שהם יוכלו להתמודד מול קבוצות אירופאיות בטורנירים גדולים מעט יותר?
ת: הקבוצה מתחילה עכשיו סדרת משחקים ב-CEVO Main, עם קבוצות כמו ESC Gaming, LDLC-White, K1CK ועוד קבוצות רציניות אחרות. אם לא היינו רואים בהם פוטנציאל כזה אדיר, לא היינו פונים אליהם. החבר'ה האלה עם מוטיבציה להצליח, חושבים רחוק ותמיד איך לנצח את המשחק הבא.
אני בהחלט חושב שהם יתנו פייט לקבוצות באירופה, ורק הזמן יעשה את שלו.

ש: היה ותצליחו להתקדם בכיון הזה, כיצד תממנו את הפעילות של הקבוצה כמו טיסות לחו"ל וכו'?
ת: אנחנו מודעים לכך שיהיו הוצאות הרבה יותר גבוהות בעתיד, לעומת ההוצאות שיש כרגע.. אנחנו מתכננים להשקיע הרבה מכיסנו הפרטי כדי שהארגון יצליח, במקביל אנו במגעים עם כמה חסויות על מנת לשלב אותם בארגון, ובאמת לתת מענה לפעיליות מהסוג הזה.

ש: האם תעבדו במודל העסקי המוכר של קבוצות בחו"ל בהם שחקנים מחוייבים בחוזה לא רק לשחק אלא גם לשדר שידורי Stream תדירים ועוד או שבגלל שמדובר בשוק קטן תעבדו מעט שונה?
ת: אכן יהיה חוזה מול השחקנים, אך לא נחייב אותם ל-Stream קבוע. השוק בארץ הוא קטן, יש אצלנו אנשים שעושים Stream, נבחן אופציה כזאת בעתיד אם יהיה צורך.

הקבוצה משחקת כאמור בעונה 9 של ליגת CEVO Main, אשר החלה לפני מספר ימים, ובה סך הפרסים עומד על 7,500 דולר לפי החלוקה הבאה:

- מקום ראשון: 4,500 דולר.
- מקום שני: 2025 דולר.
- מקום שלישי: 975 דולר.

המשחק הראשון שלהם הסתיים בהפסד 16-5 מול קבוצת Paranoia מפינלנד. המשחק הבא שלה ייערך כפי הנראה מחר או מחרתיים. כמו כן הקבוצה נמצאית בתהליכי רישום לליגת ESEA Premier.

סגל הקבוצה:

il ברק "shp3x" שניידר - Entry fragger
il לידן "lidaN, בוני - Allround AWPer
il דוד "kenzo" בן יונה - Lurker/2nd AWPer
il זיו "differNz" טואף - Support
il גיא "Nertz" אילוז - Ingame Leader


תגובות  

+1 #1 mele 2016-01-13 17:48
gl
#2 Ender 2016-01-16 13:11
מצטט mele:
gl

נקווה שימשיכו ואולי גם אחרים שיראו יחליטו להחזיר ארגונים טובים ;-)
#3 org 2016-01-23 15:51
מי יתן ויקום יום אחד ארגון באמת מ-ק-צ-ו-ע-י ואשמח עוד יותר לראות שזה יהיה בהנהלתך ניר.

על מנת להגיב עליך להיות רשום באתר.